Çini

Çini Tercihi ile Dekoratif Seçenekler

Türk sanat anlayışının vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi olan çini tercihinde bulunarak iç mekânda görsel kusursuzluğu yakalayabileceğinizi biliyor muydunuz? İç mekânda birer aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu dekoratif objeleri aynı zamanda duvar süsü olarak da kullanabileceğinizi unutmamalısınız. Şimdi gelin her biri enfes birer tercih olarak ön plana çıkan çini ürünlerinin nasıl kullanılabildiğine bir bakalım!

Çini Ürünler

Kütahya, Fosforlu, 3D ve Gümüş olmak üzere birbirinden özel seçenekleri olan çinilerin neler olduğunu ve nerelerde kullanılabileceğini inceleyelim.

Vazo

Salonların veya hollerin vazgeçilmezlerinden olan vazolarda eşsiz işlemelerin ortaya çıkardığı görselliği yakalamak adına Zeyttiin ürünlerini kullanabileceğinizi unutmayın. Türk sanatının eşsiz örnekleri anlamına gelen ve üzerindeki desenlerle her biri farklı bir hikâyeyi ifade eden vazoları ev ve iş yerlerinizde kullanmayı ihmal etmeyin!

Tabak

Restoranların ve evlerin en vazgeçilmez seçeneklerinden bir tanesi de ince işlemelerle ortaya çıkarılmış tabaklardır. Siz de sunumunuzu daha kusursuz bir noktaya taşıyacak tabaklar kullanmak istiyorsanız el emeği ile işlenmiş tabakları kullanmalısınız. Renk ve desen konusunda çeşitliliğin zirve yaptığı bu ürünler sizin ve misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak!

Masa Lambası

İş yerinizde bulunan çalışma masalarının üzeri çok boş kalıyorsa dekoratif objeler kullanarak ortama hareket katabileceğinizi bilmelisiniz. Peki, hareket katacak bir ürün seçiminde zorlandığınızı mı düşünüyorsunuz? O halde size enfes bir öneride bulunalım. Her biri naif desenlerle bezeli olan çini masa lambaları ile kaliteli bir görsellik yakalayabileceksiniz.

Duvar Süsleri

Evler için çini kullanılmaz diyenlere tabuları yıkacak seçenekler sunuyoruz. Duvarlarınızı harika işlemelerle ortaya çıkarılmış duvar süsleri ile adeta yeniden yaratıyoruz. Üstelik bu ürünleri evlerin yanı sıra toplantı salonları, iş yerleri ve diğer mekanlar için de kullanılabilir hale getiriyoruz. Zeyttiin olarak dekoratif seçimler konusunda size enfes imkanlar tanıyor ve birbirinden özel ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuyoruz. Evinizde veya iş yerinizde kullanacağınız ürünleri seçerken kafa karışıklığı yaşayacaksınız. O halde vakit kaybetmeden ürünlerimizi incelemeye başlayın ve kaliteyi yaşayın. Unutmayın Zeyttiin olarak size kusursuz seçenekler sunduğumuzu iddia ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir