Zeyttiin Hakkımızda

2018 yılından itibaren hizmet veren ve kazandığı güven ile büyük bir kitleye ulaşan firmamız, Kütahya ilinin kültürel birikimini ve yerel Çini sanatını, dekoratif eserlerine kazandırmaktadır. Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz, marka haline gelen firmamızın kalitesi ile özel hale gelmekte, memnuniyetiniz ile asıl amacına ulaşmaktadır. Yaşam alanınızı bir sanat evine çevirmek için fırsat sunan ve her zevke hitap edecek ürün çeşitliliğine sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan ilkeleri doğrultusunda hareket etmektedir. İşimize duyduğumuz sevgi ile ortaya çıkan gücü, müşterilerimize değer ve ilgi olarak iade ediyoruz. Etkili iletişim ile beklentilerinizi değerlendiriyor, sizin için en iyi seçenekleri ‘’uygun fiyat politikası’’ ile özel olarak kategorize ediyoruz. 

Hizmetlerimiz 

Çini sanatının estetik zenginliğini ve kültürel dokusunu binlerce farklı şekilde bir arada toplayan firmamız, hem size hem de sevdiklerinize en iyi hizmeti sunmak için üretim kapasitesini arttırmaktadır. Hizmetini çok yönlü olarak geliştiren ve teknoloji ile eş zamanlı olarak yenilenen profesyonel çalışma kadromuz ile büyüyor, sektörde zirveye doğru yükseliyoruz. Yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuş ile güzellik katacak olan ürünleri ‘’üstün kalite uygun fiyat’’ politikası ile sizlere sunuyor, hem işlevsel hem görsel bakımdan kullanışlı eserler ile uzun süre hayatınızda yer edinmeyi amaçlıyoruz. Her detayı ile özel hissettiren dekoratif parçalarımız sevdikleriniz ile aranızda kalıcı ve değerli bir köprü kuracak, mutluluğunuz firmamızın kazandığı en önemli değerlerden biri olacaktır. 

Vizyonumuz

Çini sanatının estetik değerini ortaya koyan ve birbirinden çeşitli dekoratif ürünler ile yerli üretimi destekleyen bir firma olarak  uluslararası platformda tanınan ve tüm kıtalara ulaşabilen bir konuma ulaşmayı amaçlıyoruz. İlkelerimiz ve sanatsal alanda uzman çalışma kadromuz ile her geçen gün bu hedefe yaklaşıyor; hızlı, kaliteli ve çok yönlü hizmet ile kitlemizi genişletiyoruz. Hizmetimize artan talebi karşılamak amacı ile çini sanatı temalı dekoratif ürünler alanında bir tedarik zinciri oluşturmayı hedefliyoruz. 

Misyonumuz

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak  tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun ve en hızlı şekilde sunabilmek temel misyonumuzdur. Uzun vadede memnuniyetinizi esas alarak çıktığımız bu yolda gücümüzü sizden alıyor, hep daha iyisi için çabalıyoruz.